تولیدات کاغذی خراسان گلریز

شرکت گلریز در سال 1340 با اعتقاد بر ارائه محصولات با کیفیت و اصل احترام به مشتری توسط زنده یاد سید مجتبی هاشمیان در تهران بنیان گذاشته شد و فعالیت این مجموعه تا سال  1345 در قالب یک کارگاه بسته بندی دستـمال کاغذی ادامه داشت. به پاس همراهی مشتریـان و برای ادامه این مسیر شرکت صنایع تولیدات کاغذی خراسان در سال 1353 در مشهد جاده آسیایی (کوچه ای که اکنون گلریز نامیده میشود) با استخـدام نیرو به تعداد  30  نفر تاسیس شد. در ادامه و در پاسـخ به نیاز همراهان و چشـم اندازی که گلریز برای توسعه محصولات خود در نظر گرفته بود بر آن شد تا در سال 1377 کارخانه ای به وسعت 12000 متر مربع در فـاز یک شهرک صنعتی توس افتتاح نماید. به موفقیت رسیدن در مرحله بهره برداری از کارخانه مستقر در شهرک صنعتـی، منجر به توسـعه بیشتر و افتتاح شعب فروش در سراسر ایـران به ترتیب در شهرهـای مشهد ، تهران ، ساری ، رشت ، اصفهان ، شیراز ، کرمان ، تبریز ، همدان ، کرج ، بیرجند و بجنورد شد. به گونـه ای که اکنون گلریز تنها شرکت تولید کننده محصولات کاغذی بهداشتی در ایـران است که دارای سـازمان فروش مستقل به صورت شبكه و توزیع مویـرگی با تعداد 12 شـعبه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب ایران است.

گروه هلدینگ گلریز ، اکنون دارای چند شرکت فعال و 2 کارخانه تولید محصولات کاغذی و بهداشتی است که تحت عناوین :

شرکت صنایــع تولیدات کاغذی خراسـان گلریــز : به عنوان شرکت اصلی و مادر که تمامی محصولات سبد کالایی بهداشتی با برند گلریز را تولید میكند .

شرکت نگین خراسان : تولید کننده محصولات سفارشی و برند های دیگر مانند برند شبنم .

شرکت آرمان سلولز تــوس : تولید کننده کاغذ تیشو و دیگر محصولات جدید قسمت R&D مانند like one و انواع پدهای بهداشتی بانوان با آخرین تكنولوژی روز .

ماشین سازی علوم گستر : سازنده ماشین آلات هایتک انحصاری برای گروه شرکتهای گلریز که در جریان اخذ گرید دانش بنیان نیز میباشد و این مهم یكی از برجسته ترین ویژگی های این هلدینگ است .

محصولات کاغذی و بهداشتی گلریز شامل انواع دستمال کاغذی ساده و گلدار با تنوع بسیار و مناسب هر سلیقه ، انواع دستمال آنتـی باکتریـال دستمال های توالتــی به ویژه توالتی های نسل جدید، حوله کاغـذی، دستمال های جیبـی، پوشک و نوار بهداشتـی است . در راستای برآوردن نیاز همراهان ، مدیران آینده نگر گلریز با همراهی گروهی از متخصصان برجسته همواره در تلاشند که با استفاده از امكانات مدرن آزمایشگاهی و ماشین آلات پیشرفته و همچنین آخرین تكنولوژی روز دنیا این برند ، به جایگاههــای برتر جـهانی عصر جدید ارتقاء یابد . برند گلریز نه تنها تعهد به تدوین راه حل های نوین بلكه بازتابی بر ایجاد راهكارهای هدفمند و متمرکــز آن است که سوق یافتن مشتریان این برند را به نسل آینده تضــمین می کند .

اطلاعات تماس شرکت تولیدات کاغذی خراسان گلریز :

آدرس:
مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز 1، م. تلاش جنوبی، خیابان چهارم، قطعه 125
شماره های تماس: 051-35413240 051-35413270 
ایمیل:

آنالیز وب سایت تولیدات کاغذی خراسان گلریز ( golrizpaper.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت تولیدات کاغذی خراسان گلریز پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 78 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (54 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود اما متاسفانه وب سایت شما از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *