کیهان صنعت قائم

مجتمع تولیدی صنعتی کیهان صنعت قائم در سال ۱۳۷۳ با هدف تولید و تامین قطعات مورد نیاز صنعت خودرو و دیگر صنایع کشور در زمینی به مساحت ۲۰،۰۰۰ متر مربع در مشهد تاسیس گردید. این مجموعه پس گذشت دو دهه از شروع فعالیت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده تخصصی بوش سیلندر موتورهای دیزلی و بنزینی در سطح ایران و خاورمیانه مطرح شده است.

این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی و تجارب اساتید دانشگاهی ، مهندسین مجرب و تکنولوژی پیشرفته و نوین به موفقیتهای ارزنده ای در این صنعت نائل گردیده و با سرمایه گذاری و توسعه تجهیزات توانسته از سال ۱۳۷۵ نسبت به مکانیزه کردن بخش عمده ای از فرآیند های تولید در جهت بهبود کیفیت و جلب رضایت مشتری قدمهای شایسته ای بردارد

اطلاعات تماس شرکت کیهان صنعت قائم:

آدرس:
مشهد – جاده فریمان – بعد از تپه سلام – سه راهی قائم – جنب پوشاک نوآوران
شماره تماس:
ایمیل: info@ksgco.com

آنالیز وب سایت کیهان صنعت قائم ( ksgco.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت کیهان صنعت قائم پرداخته ایم:

سرور شما در کشور هائیتی می‌باشد و در حال حاضر 4179 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (54 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود اما متاسفانه وب سایت شما از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *