کارخانه فراوری پسته فروشی و پسران

مجموعه کشاورزی و کارخانه پسته فرشی و پسران از سال 1344 توسط محمد فرش فروش در شهر مه ولات استان خراسان رضوی در زمینه کشت و فرآوری پسته شروع به فعالیت نموده است. پس از اتمام تحصیلات دو فرزند ایشان، فرشاد فرش فروش و فرزاد فرش فروش در رشته مهندسی کشاورزی، این مجموعه اقدام به تأسیس کارخانه فرآوری پسته در سال 1385 نمود و با ادغام دانش تخصصی روز کشاورزی و تجربه چندین ساله پدر هم اکنون تبدیل به یکی از تولید کنندگان نمونه پسته اورگانیک در سطح کشور شده است.
کارخانه فرشی با داشتن سالنهای کاملا بهداشتی با استانداردهای جهانی و خرید دو خط فرآوری در سال 85 شروع به کار نمود و به مرور در این سالها با به کارگیری نیروهای فنی و متخصصین کشاورزی و صنایع  و با ساختن سالنهای جدید و تجهیز سیستم سابق و خریداری دو خط فرآوری جدید با ظرفیت بالا بهره وری این مجموعه را از ساعتی 6 تن به ساعتی 20 تن افزایش داده که در مجموع ظرفیت سالانه فرآوری را به 6000 تن پسته تازه رسانده است.
با بهره گیری دانش روز دنیا  و با حمایت بانک کشاورزی و سازمان های محترم جهاد کشاورزی و بهداشت محیط زیست ، پسته ارمغان ایرانیان را در محیطی کاملا بهداشتی و به دور از هر آلایندگی برای محیط زیست فرآوری کرده است. در این راستا با ساخت تصفیه خانه صنعتی و به کارگیری دستگاه ازن ژنراتور برای اولین بار در ایران در کارخانه فرآوری پسته اقدام به ضدعفونی پسته و محیط پساب آن نموده، همچنین با از بین بردن افلاتوکسین و سفید شدن پوسته پسته گامی بزرگ در جهت ارتقاء کیفیت پسته به عنوان محصولی با ارزش در زمینه صادرات و غیرنفتی و ورود ارز به کشور برداشته است.

اطلاعات تماس شرکت کارخانه فراوری پسته فروشی و پسران:

آدرس:
فیض آباد ، محولات  ، کیلومتر 3 جاده روستای شمس آباد
شماره های تماس: 09150099991
ایمیل:

آنالیز وب سایت کارخانه فراوری پسته فروشی و پسران ( farshipistachio.ir ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت کارخانه فراوری پسته فروشی و پسران پرداخته ایم:

سرور شما در کشور آلمان می‌باشد و در حال حاضر 52 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%45) F می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 4 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی وب سایت در backlinks:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *