پیشگامان انرژی پاژ

پپکو در سال 1387 به منظور طراحی، ساخت و راه اندازی تجهیزات سبک صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی تاسیس شد. بخش‌های مختلف پپکو در زمینه طراحی و تأمین تجهیزات نفت و گاز و سیستم‌های انتقال، همراه با اسناد قابل ردیابی جامع، تخصص دارند. سیستم‌های کامل معمولاً به صورت کاملاً مونتاژ شده، رنگ‌آمیزی شده و مطابق با آخرین ویرایش استانداردها آزمایش می‌شوند. تعهد به کیفیت از طریق روش‌های پیشرفته آزمایشات غیرمخرب کنترل می‌شود. بازرسی با استفاده از ابزارهای کالیبره شده و محاسبات کامپیوتری انجام می‌پذیرد. پپکو دارای تجربه فراوانی در تأمین تجهیزات است. تجهیزات توسط تیم‌های مهندسی داخلی با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته طراحی و مهندسی می‌شوند. پپکو به طور کامل به کیفیت متعهد است و تمامی رویه‌های داخلی کاملاً مطابق با استانداردهای ISO هستند. برای هر جزء حیاتی، یک برنامه کنترل بازرسی فردی تولید می‌شود و هر مرحله از ساخت توسط بازرسان ما که دارای گواهینامه‌های ASNT، ASME، AWS و AISC هستند، به دقت نظارت می‌شود.

 

برخی از محصولات پیشگامان انرژی پاژ:

دریچه ایمنی

در خاموش کننده های خط

اطلاعات تماس پیشگامان انرژی پاژ:

آدرس دفتر: مشهد_ هاشمی رفسنجانی 34_ نبش علویه 5
شماره تماس:  051362325014
ایمیل: pepco.co@gmail.com
واتساپ: 09353087417

آنالیز وب سایت پیشگامان انرژی پاژ(pepco.co.com):

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پیشگامان انرژی پاژ پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 491 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت ” موبایل، لپتاپ و تبلت و ، قابلیت واکنشگرایی وب سایت مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی سایت در Backlink:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *