پایا فناوران فردوسی

شرکت پایافناوران فردوسی (دانش بنیان سطح یک) در سال 1389 با نام تجاری پایاتِک در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد تاسیس گردید. هدف و چشم انداز پایاتک از ابتدا، “به کارگیری تکنولوژی جهت افزایش کیفیت خدمات پزشکی” بوده است.

محصولات پایا فناوران فردوسی:

اسکنر سه بعدی بدن

اسکنر سه‌بعدی بدن دستگاهی جهت سنجش و مقایسه وضعیت ترکیب بدنی و سایزهای بدن می‌باشد. بهترین، در دسترس‌ترین و معتبرترین روش برای آگاهی از وضعیت عضله- چربی- درصد چربی- وضعیت تناسب‌اندام و … در کشور دستگاه اسکنر سه‌بعدی پایاتک می‌باشد. شاهد این موضوع این است که هیچ دستگاهی در کشور ما با این دامنه قیمتی خروجی با این تنوع و دارای این اعتبار را به ما نخواهد داد.  این دستگاه همانند آینه‌ای سه‌بعدی در خدمت شما قرار می‌گیرد تا بتوانید در هرلحظه بدن خود را ارزیابی کنید و تغییرات را بررسی کنید.

اسکنر فشار کف پا

اسکنر فشار کف پا (PT-SCAN) تکنولوژی ثبت و تحلیل توزیع فشار کف پا در حالت ایستاده و راه رفتن است. PT-SCAN جهت تحلیل عارضه های پا و سیستم اسکلتی که با چشم غیر مسلح دیده نمیشود، مورد استفاده قرار میگیرد. PT-SCAN با معاینه کامل و ارائه جزئیات دقیق از نحوه ایستادن، گام برداشتن و حفظ تعادل افراد در کمتر از یک دقیقه، تمام نیاز متخصصین در تشخیص و انتخاب بهترین روش درمان را پاسخ میدهد.

اطلاعات تماس پایا فناوران فردوسی:

آدرس: مشهد- بزرگراه آزادی- آزادی ۱۳۱/۱۲- شرکت پایافناوران فردوسی
مدیر عامل: رضا لطفی
شماره های تماس: 051-9101-1883
ایمیل: info@payatek.ir
تاریخ تأسیس: 1389/02/01

آنالیز وب سایت پایا فناوران فردوسی ( payatek.ir ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پایا فناوران فردوسی پرداخته ایم:

سرور شما در کشور آمریکا می‌باشد و در حال حاضر 817 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز C (72%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 3.7 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *