پارس پویا کنترل بینالود

خلق دانش و ارزش و ایجاد سرمایه اقتصادی واجتماعی با ایفای نقش محوری در طراحی، بومی سازی و ارتقاء سطح سیستم های اطلاعاتی و مدیریتی ، اتوماسیون صنعتی و زیر ساخت های فناوری اطلاعات وارتباطات سازمانها وصنایع بزرگ کشور بویژه در صنعت فولاد و حضور در بازار منطقه با شاخص های جهان تراز ، رسالت سازمانی شرکت پارس پویا کنترل بینالود را تشکیل می دهد. شرکت پارس پویا کنترل بینالود بر آن است تا با استفاده از فن آوری های نوین اثبات شده ی جهانی، میزان سود و رشد خود را به گونه ای تنظیم نماید که در نهایت موفقیت خویش و انتفاع کلیه ی ذینفعان را فراهم ساخته و در ضمن رشد معقولی از سهم بازار داشته باشد. باور این شرکت این است که بعنوان مشاوری امین و دلسوز همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت، احساس مسئولیت و وفاداری کارکنان، ارزشهای متعالی را در شرکت جاری سازد. نشان تجاری شناخته شده، نیروی انسانی کارآمد و متخصص، روابط کاری و تخصصی با شرکت های معتبر جهانی، پایبندی به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامی سطوح اتوماسیون از ویژگی های ممتاز شرکت پارس پویا کنترل بینالود می باشد. همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی- تحقیقاتی معتبر از طریق پذیرش کارآموز و تعریف پروژه های تحقیقاتی و همچنین حمایت از سازمان ها و تشکل های علمی و مراکز نشر کتاب همواره مورد توجه بوده است. نیروی انسانی دانش محور، سرمایه ی اصلی شرکت محسوب می گردد. برای رشد و ارتقاء این سرمایه , فراهم نمودن محیط کار مناسب، جبران خدمت بر مبنای عملکرد، توسعه مزایای فرهنگی- رفاهی، افزایش فرصت های مناسب جهت رشد و تأمین امنیت شغلی برای کارکنان و عنایت ویژه به ارتقاء بهره وری نیروی انسانی در مرکز توجه قرار دارند.

اطلاعات تماس پارس پویا کنترل بینالود:

آدرس: نیشابور ، بلوار بعثت ، تفاطع خیابان منوچهری ، ساختمان بیدختی ، طبقه اول ، شرکت پارس پویا کنترل بینالود
مدیر عامل: احسان پور حسینی
شماره های تماس: 05142215900
ایمیل: info@pooya-control.com

آنالیز وب سایت پارس پویا کنترل بینالود ( pooya-control.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پارس پویا کنترل بینالود پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 804 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز B (85%)  می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 7 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *