نوین پارسیان پاژند هما

نوین پارسیان پاژند هما

نوین پارسیان پاژند هما در سال 1389 تاسیس شده است و در زمینه ساخت انواع قطعات خاص صنعتی به روش مهندسی معکوس بوده فعالیت داشته است.

محصولات نوین پارسیان پاژند هما:

رگلاتور والو

رگلاتور والو (Pressure regulator ) نوعی شیر اتوماتیک است که به صورت خودکار جریان گاز یا مایع را در فشار تعیین شده قطع و وصل می کند در واقع صورت تغییر جریان ناگهانی گاز یا مایع ، می‌تواند فشار آن را در حد معینی کنترل کند و آن را به حد تعدیل برساند. این شیر ها برای کنترل کاهش فشارهای مختلف طراحی شده است که در محدوده وسیعی از سیستم های صنعتی کاربرد دارد.

پمپ های پیچی

پمپ‌های پیچی جزو پمپ‌های جابجایی مثبت (positive displacement pump)  رایج بوده و آن‌ها را به‌طورکلی می‌توان بر حسب تعداد مارپیچ به سه دسته تک پیچی، دو پیچی و سه پیچی تقسیم نمود. پمپ های سه پیچی که بزرگ ترین کلاس پمپ های  پیچی می باشند به علت طراحی داخلی آن دارای بیشترین بازدهی در بین این سه نوع بوده و در کاربردهای مختلف صنایع گوناگون استفاده می شوند.

اطلاعات تماس نوین پارسیان پاژند هما:

آدرس: مشهد- کیلومتر 12 بزرگراه آسیایی- پارک علم و فناوری خراسان- ساختمان موسسات فناور و شرکت های دانش بنیان- طبقه ی اول- واحد 216
مدیر عامل:

مجید صدیق بابائی

شماره های تماس: 09158958878
ایمیل: info@novinparsian-apec.com
شناسه ملی: 10380562877

آنالیز وب سایت نوین پارسیان پاژند هما (novinparsian-apec.com) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست نوین پارسیان پاژند هما پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 284 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت ” موبایل، لپتاپ و تبلت و ، قابلیت واکنشگرایی وب سایت مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز E (59%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 7.2 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *