موسسه آموزشی ماهان

کالج زبان ماهان کار خود را در مشهد مقدس از سال ۱۳۸۸ و با هدف ایجاد انقلاب و تفاوت‎ ‎های بنیادین در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت زبان انگلیسی به کلیه گروه های سنی آغاز نمود. تلاش شبانه روزی و بی وقفه مسئولان ماهان در جهت ایجاد تفاوتها و نوآوری های چشمگیردر عرصه مهم زبان آموزی، منجر به ایجاد دوره های ویژه و منحصرفردی شد که سابقه‎ ‎تشکیل آنها در هیچ کجای ایران بلکه جهان دیده نشده بود.

بحمد ا… در سال ۱۳۹۲ موفق شدیم تندیس حماسه ساز اقتصادی را بدست آوریم؛ همچنین مدیریت مجموعه، جناب دکتر علی پور از طرف باشگاه نوابغ مدیریت و مرکز آموزش و پژوهش متخصصین ایران، بعنوان مدیر شایسته انتخاب شدند.

در سال ۱۳۹۴، این مرکز موفق به دریافت مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی IELTS از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و IDP در مشهد و تهران شد. در سال ۱۳۹۵ نیز، دو شعبه ی دیگر برای آموزش زبان بزرگسالان و خردسالان در ساختمان های اختصاصی در بلوار سجاد تاسیس نمودیم و در تهران هم شعبه ای اختصاصی با کادری از اساتید برتر این شهر افتتاح نمودیم.

هم اکنون پس از گذشت ۱۰ سال از تاسیس مرکز زبان ماهان، شعب مختلف ماهان با استقبال بسیار بالا و پرشور هموطنان گرامی مان مواجه شده است؛ همچنین در این مدت افتخار خدمت رسانی به کارکنان نهادهای مختلف دولتی از جمله نیروی انتظامی و آموزش و پرورش استان را داشته ایم.
نگاه کوتاهی به دوره های آموزشی منحصربه فرد ماهان اثبات کننده این حقیقت است که مدیران ارشد و دست اندرکاران ماهان در زمره برجسته ترین و متخصص ترین نیروهای زبانی در کشور بوده و هریک مدارک و افتخارات متعدد علمی و بین المللی را دارا می باشند. همین امر سبب شده که مدیران ارشد ماهان متد تدریس ویژه و انحصاری ماهانM.T.M‎)‎‏) را با تلاش بسیار به وجود آورده و با آموزش این متد به اساتید شاغل در مراکز زبان ماهان، منجر به شکل گیری اولین مرکز زبانی در کشور شوند که تمامی اساتید شاغل در آن از یک سیستم واحد و یکپارچه تدریس پیروی کرده و مقدمات رضایت کامل زبان آموزان از سیستم ماهان را فراهم آورند.

بزرگترین هدف ماهان تولید علم و کارآفرینی از طریق تبدیل زبان آموزان فارغ التحصیل به مدرسین زبان می باشد. در راستای همین مهم تا کنون از ۲۵۰ نفر مدرس شاغل در این مجموعه، بیش از ۵۰ مدرس، پرورش یافته در خود کالج زبان ماهان می باشند.

اطلاعات تماس موسسه آموزشی ماهان :

آدرس:
مشهد، هاشمیه ۱۸، نبش صارمی ۱۹
شماره تماس: 05138812640
ایمیل:  info@mahancenter.ir

آنالیز وب سایت موسسه آموزشی ماهان ( mahancenter.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت موسسه آموزشی ماهان پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 437 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *