مشهد لودر بهنام

مشهد لودر بهنام

شرکت تولیدی ادوات کشاورزی بهنام در سال 1350 با نام “”تکنو پارس “” با هدف تولید ادوات کشاورزی و محصولات صنعتی ،عمرانی تاسیس و در سال 1365 با توسعه شرکت با نام “”شرکت مشهد لودر بهنام “” و شماره ثبت 35703 فعالیت خودرا درجهت تولید انواع بیل های لودری (جلو) . و عقب( بکهو و کانال کن ) و… قابل نصب بر روی انواع برنده های تراکتور (بزرگ و کوچک ،ایرانی و خارجی) ،صاف کن(جلو ،عقب)،تریلر(دوچرخ ،چهارچرخ) با جک کمپرسی هیدرولیک. انواع ادوات خاک ورزی( گاوآهن،چیزل ،کلتیواتور،لولر،دیسک،مرزکش و …) ادامه داده و هم اکنون با توجه به ظرفیت های تولیدی به روز شرکت مشهد لودر بهنام علاوه بر ادامه تولیدات فوق بر اساس استانداردهای روز اقدام به تولید دستگاههای قابل نصب روی انواع کامیونت (بزرگ و کوچک ) حمل ضایعات و نخاله های ساختمانی می نماید .

اطلاعات تماس شرکت مشهد لودر بهنام :

آدرس:
مشهد جاده سنتو
شماره های تماس: +91 123 456 7890
ایمیل: info@gmail.com

آنالیز وب سایت مشهد لودر بهنام ( mlbco.ir ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت مشهد لودر بهنام پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 188 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

who is مشهد لودر بهنام

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب نیست.

responsive

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

ssl مشهد لودر بهنام

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت مشهد لودر بهنام می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

backlink

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *