قند جناران

قند چناران

شركت قند چناران در فاصله 45 کيلومتري شهر مقدس مشهد در شهرستان چناران واقع شده است . اين كارخانه در سال 1334 با ظرفيت 350 تن چغندر قند در 24 ساعت در زميني به مساحت 39 هكتار توسط کمپاني بوکاولف آلمان نصب و راه اندازي شده است.

بهره برداري کارخانه از سال 1335 آغاز گرديد .  با توجه به افزايش توليد چغندر در منطقه و جهت جلوگيري از ضايعات ناشي از طولاني شدن زمان نگهداري چغندر در سال 1344 اقدام به توسعه ظرفيت آن به 1000 تن توسط شركت هلندي استورگ گرديد.

مالکيت شرکت در سال 1349 از شرکت سهامي کارخانجات ايران و سازمان گسترش به آستان قدس رضوي منتقل گرديده است . آستان قدس رضوي تا سال 1357 با يک شرکت بلژيکي شريک بوده و اداره کارخانه با نظارت شريک بلژيکي انجام مي شد و پس از انقلاب اسلامي ايران شركت توسط کارشناسان و متخصصين ايراني اداره گرديده است .

از سال 1382 همزمان با بررسي طرح توسعه کارخانه و افزايش ظرفيت  ، طرح بازسازي  و نوسازي ماشين آلات مستهلک و فرسوده و رفع گلوگاههاي توليد به اجرا درآمده که در سال 96 موفق به افزایش ظرفیت تا 1400 تن در روز گردید. شركت قند چناران در تاريخ 24/2/1345 تحت شماره 627 مشهد ثبت گرديد كه با انتقال پرونده ثبتي در تاريخ 21/6/1386 به چناران شماره ثبت در دفتر اداره ثبت چناران به 271 تغيير يافت .

فعاليت اصلي شركت عبارت است از : هرگونه عمليات صنعتي ، كشاورزي و بازرگاني كه براي اداره بهره برداري كارخانه قند لازم و مفيد باشد كه شامل توليد شكر و توليد محصولات فرعي تفاله خشك ، ملاس ، تفاله دونم و ساير فعاليتهاي مجاز .

نیروی انسانی مورد نیاز برای فعالیت های کارخانه از مردم بومی چناران، مشهد و اطراف تامین می شود.

اطلاعات تماس شرکت قند چناران:

آدرس:
کیلومتر 45 جاده قوچان، شهرستان چناران
شماره های تماس: 05146122811
ایمیل:

آنالیز وب سایت قند چناران ( chenaransugar.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت قند چناران پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 172 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *