شرکت طراحي مهندسي مشهد تدبير

شرکت طراحی مهندسی مشهد تدبير سازنده دستگاه های اندازه گيری و ثبت اطلاعات، فعاليت خود را از سال 1375 آغاز نموده است. اين شرکت با سابقه ای درخشان در ارائه مدلهای مختلف با کارايي هر چه بيشتر، راهبرد خويش را در ارتقاي کيفيت، انطباق طراحي های جديد با نياز روز، کاهش قيمت و خدمات پس از فروش بهتر قرار داده است.

RTU کليدهاي هوايي، دستگاه های Power Analyzer يک کانال و چند کانال، سيستم هاي اندازه گيري و ثبت پارامترهاي الکتريکی شبکه برق Data Logger ، دستگاه هاي Handy data collector و Bluetooth optical probe از مهمترين محصولات شرکت مشهد تدبير می باشند. سيستم های جمع آوری اطلاعات شبکه برق در مدل های مختلف با قابليت های متفاوت در طول سال های گذشته در بسياری از نقاط کشور نصب شده و مصدر خدمات ارزنده ای در توسعه و بهينه سازی شبکه توزيع نيروی برق بوده است. هم چنين سيستم های جمع آوری اطلاعات کنتور نيز در شرکت های آب، برق و گاز کشور در سطح وسيع مورد بهره برداری قرار گرفته است.

شرکت مشهد تدبير همواره با استفاده از تکنولوژي جديد و به کار گيري نيروهاي متخصص سعی در به روزرسانی محصولات خود داشته و توانسته است همه ساله مدل هاي جديدي از محصولات خود را در اختيار مشتريان قرار دهد.

در جهت نهادينه سازي دانش فني با استفاده از تحقيق و توسعه و با توجه به دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي اين شرکت برای قرار گرفتن در ليست شرکت هاي دانش بنيان، در سال 1394 پس از طي فرآيند ارزيابي و تشخيص صلاحيت و تأييد کارگروه مربوطه، نام شرکت مشهد تدبير در فهرست شرکت ها و موسسات دانش بنيان ثبت گرديد.

محصولات شرکت مهندسی مشهد تدبیر

دستگاه های آنالایزر

کویل جریان روگوفسکی

سیم پیچ های روگوفسکی سری WR برای اندازه گیری آسان و دقیق جریان ها با دامنه دینامیکی گسترده و از 20 هرتز تا 5 کیلوهرتز طراحی شده اند.
سری‌های WR برای استفاده با هر نوع دستگاه اندازه‌گیری سازگار با کویل‌های روگوفسکی هدف‌گذاری شده‌اند، با این حال آنالایزرهای توان W106 و W1030 توصیه می‌شوند.

اطلاعات تماس شرکت طراحي مهندسي مشهد تدبير:

آدرس: مشهد- انتهای بلوار هاشمیه، بلوار نماز، نماز ۱، حسینی مقدم ۱، پلاک ۱۴،ساختمان مشهد تدبیر
شماره های تماس: 05138229500
ایمیل: info@mashhadtadbir.com

آنالیز وب سایت شرکت طراحي مهندسي مشهد تدبير

( www.mashhadtadbir.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پیمان خطوط شرق پرداخته ایم:

سرور شما در  کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 107 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع  مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت ” موبایل، لپتاپ و تبلت و ، قابلیت واکنشگرایی وب سایت مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز F (47%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول9.3 ثانیه می باشد که زمان مناسبی نمی‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *