سوسوز مشهد

سوسوز مشهد

شرکت سوسوز مشهد ( دنیز پایپ ) پس از ورود تکنولوژی لوله های PPR به کشورمان پس از طـی مراحل مقـدماتی و تحقیقات لازم توسط متخصصین مجرب در سال 1998 مبادرت به تاسیس شرکت و اخذ پروانه بهره برداری کرد و با ظرفیت 700 تن در سال به کار ادامه داد.

شرکت سوسوز با تجهیزات آزمایشگاهی کامل اقدام به تست محصول نموده و با ایجاد نظارت دقیق مبادرت به کنترل در حین فرآیند نمود. شرکت سوسوز مشهد”Danizpipe”با اخذو رعایت استاندارد Iso 9001-2008 از شـرکت Moody و اجرایی نمودن آن و سپس با دریافت نخستین استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله و اتصالات و همچنین موفقیت در اخذ نخستین پروانه های تاسیس، بهره برداری و پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در استان خراسان گردید .

پس از آن در سال 1384 موفق به اخـذ نخستـین گواهیـنامه فنی از مرکز تحقیـقات ساختمان و مسکن و نهایتا در همان سال به عنوان ” واحد نمونه کیفیت ” در زمینه ساخت لوله و اتصـالات پلیـمری در خراسان گردید .

در سال 1385 نیز با دریافت پیشـنهادی از سازمان آب و فاضـلاب مشهـد مبـنی بر ساخت کلکـتور آماده جهت انتـقال آب از انشعـابات آن سـازمان به منازل طوری که حتی المقدور تقسیم آب بین طبقات و واحد های متفاوت به صورت یکسان باشد مبادرت به طراحی و اختراع کلکتورهای پیشنهادی نمود و با شماره ثبت اختراع 62502 این امر انجام گردید .

اطلاعات تماس سوسوز مشهد:

آدرس:
مشهد – شهرک صنعتی طوس – فاز 2 – بلوار اندیشه – خیابان سوم – انتهای خیابان سمت چپ
تلفن تماس: 05135413086

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *