لوگو سورن

سورن تک توس

شرکت سورن تک توس بعنوان یک شرکت دانش بنیان در بین شرکت های دانش بنیان کشور و مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اولین شرکت دانش بنیان خراسان رضوی، هدف خود را در بیان ساده علم بیوتکنولوژی در صنعت و ارائه مفاهیم قابل لمس در تولید محصولات غذائی و داروئی پایه گذاری نموده است.

با پشتوانه علمی و با بهره گیری از دانش بیوتکنولوژی و تلاش متخصصین خود سعی در کاربردی نمودن دانش بیوتکنولوژی در صنعت را دارد.

راه اندازی آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت و سازمان استاندارد جهت بخش تحقیق و توسعه و ارائه خدمات به شرکت ها و محققان کشور.

راه اندازی آزمایشگاه فوق با هدف بکارگیری روش های جدید تشخیصی (از جمله تکنیک های ملکولی) از توانمندی های دیگر شرکت بود که علاوه بر ارائه روش های جدید در کنترل فرآورده های غذائی سعی در کمک به صنعت غذائی استان و کشور در جهت کنترل فرآورده های غذائی داشت.

لذا پس از راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی و خدماتی  سورن تک توس، با دریافت مجوز بعنوان آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اداراه کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران خدمات خود را در زمینه کنترل مواد غذائی، مکمل های گیاهی و غیره با روش های استاندارد و بیوتکنولوژیک ارائه نمود.

در این راستا آزمایشگاه سورن تک توس علاوه بر خدمات ذیل نسبت به انجام پروژه های تحقیقاتی کاربردی  فعالیت خود را گسترش داد.

اطلاعات تماس سورن تک توس:

آدرس:

مشهد-شهرک صنعتی توس- شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی- انتهای خیابان فناوری سمت راست

شماره تماس:


آنالیز وب سایت سورن تک توس (sorentt.ir):

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت سورن تک توس پرداخته ایم.

سرور شما در کشور ایران می‌باشد. و در حال حاضر 372 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب می‌باشد. ولی با بالا رفتن این تعداد ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

whois سورن تک توس

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…)
وب سایت واکنشگرا و مناسب است.

responsive سورن تک توس

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است. و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (E 50%) می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد. و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 6 ثانیه می باشد که زمان مناسبی نمی‌باشد.

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (68 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود. اما متاسفانه وب سایت از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

amp سورن تک توس

بررسی backlinks سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند. و باعث می شود که وب سایت در نظر
موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند. و نتیجه ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن. وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

در وبسایت مرکز کفساز شرق 27K بک لینک وجود دارد که از طریق 16 دامنه ارجاع داده شده است. که آمار خوبیه و می توان با برنامه ریزی و استراتژی مناسب افزایش داد.

back link سورن تک توس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *