سنگ زرمهر

سنگ زرمهر

شرکت دانش بنیان سنگ زرمـهر از مجموعه شرکت های گروه صنعتی معدنی زرمـهر مارليک (اوليـن واحد بخش خصوصی توليدکننده طلا و نقره از معادن ايران) می باشد که در سـال ۱۳۸۴ با هـدف پژوهش و تـحقـیق در رابـطه با دانــش فــنی، پـروســه توليد، استحصـال، فـرآوری و پـالايـش کنـسانـتره-های فـلزی و همچنين فلزات گرانبها تأسيس گرديد.

پس از سال ها مطـالعه، پژوهـش و تحقـیق در زمـینه های مذکـور، این شرکت موفـق به ایجاد و راه انـدازی پالایشگاه فلزات گرانبها (به روش های شیمـیایی و الکتـریکی) گردیـد و تـولید شمـش طلای خالص با عیار ۹۹۹/۹ و همچنین شـمش نقره خالص با عیار  ۹۹/۹ منطبق با استاندارد جهانی ایزوISO ۳۱۶۰: ۲۰۰۳  را آغاز نمود. پس از بررسی بازارهای داخلی و بین المللی در رابطه ی با عرضه ی شمـش های مختلف طـلا و نقـره، اين شرکت در سـال ۱۳۹۳ نسبت به ايجاد کـارخانه ی تخصصی توليد شمش استاندارد طلا و نـقره اقدام نمود که این امر با همکاری شرکت هایی از ايتـاليا، سـوئـيس و آلمان جهـت تأمین ماشـين آلات لازم به منـظور تـولید در بالاترین سطح کیفی بین المللی صورت پذیرفت و پس از تولید آزمايشی و در نهـایت تأیـید واحد کنترل کيفی مبنی بر رعایت پارامـترهای ایـزو ISO ۱۵۰۹۳:۲۰۰۸ ، و پــس از اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکـزی جمهـوری اسلامی ایـران، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایــران به همراه بسته بندی امنیتی ، عرضه در ایران و کشورهای مختلف دنیا آغاز گردید. کلیه ی محصولات این شرکت با نام و نشان تجاری به ثبت رسیده ی بین المللی |پارسیس| تولید و عرضه می گردند. محصولات این شرکت عبارتند از:

  • انـــواع شمــش هـای خالص طـلا بـا عیـار هـای ۹۹۵، ۹۹۹  و ۹۹۹/۹  در وزن های یک گرم تا یک کیلوگرم انواع شمش های خالص نقره با عیارهای ۹۹/۹  در وزن های یک گرم تا یک کیلوگرم .
  • پـودر نقــره و گرانول (با عیــار ۹۹۹/۹) .
  • انـواع ورق با ابعاد و ضخامت های متفاوت از آلیاژهای طلا و نقره .

همچنین تيـم تحقــيق و توسعه ی ايــن مجـموعه در زمـينه ی فــرآوری و بازيـابی کانـسنگ های حـاوی طلا و نقـره فـعاليت نمـوده و در همين راستا نسبت به ارائه دانش فنی مشاوره و همـــچنين راه اندازی کــارخانـجات فرآوری معدنی طلا و نقره با گواهی تأیید صلاحیت پیمانکاری از معاونت محترم برنامه-ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور اقدام می نمايد.

اطلاعات تماس شرکت سنگ زرمهر:

آدرس:
بخش بایگ روستای فدیهه
شماره های تماس: 05153553215

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *