سازه های اطلاعاتی آزما

شرکت سازه های اطلاعاتی آزما در سال 90 با هدف تولید سامانه های مدیریت اطلاعات تاسیس گردید. پس از دو سال تحلیل، بررسی، حضور در آزمایشگاه ها و تولید اولین سامانه جامع مدیریت اطلاعات آزمایشگاه، LIMS را با نام تجاری آزما لیمز روانه بازار نمود. این سامانه تاکنون در بیش از 10 آزمایشگاه بزرگ کشور نصب و راه اندازی شده است. پس از استقبال آزمایشگاه های معاونت های غذا ودارو از این سامانه، سامانه جامعی با عنوان نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی به سفارش دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحلیل، طراحی و راه اندازی شد.
با توجه به اهداف شرکت سازه های اطلاعاتی آزما که شامل هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و كاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری‌سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید كالاها و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده فراوان که از معیارهای مورد نظر شرکت های دانش بنیان می باشد، این شرکت موفق به اخذ عنوان دانش بنیان شده است.

محیط سامانه سازه های اطلاعاتی آزما:

اتصال مستقیم به پرتال سازمان ملی استاندارد

استاندارد ها و روش های آزمون مورد نیاز خود را به صورت مستقیم در پرتال سازمان ملی استاندارد جستجو کنید و در سیستم ذخیره فرمایید

ثبت اطلاعات نمونه

امکان ثبت اطلاعات نمونه به صورت کاملا هوشمند، ثبت از بارکد، تولید بارکد، دریافت اطلاعات نمونه از سامانه های دیگر، پیوست فرم های ویژگی آزمون به صورت پیشنهادی و اتومات و …

اطلاعات تماس سازه های اطلاعاتی آزما:

آدرس: مشهد – شهرک صنعتی توس – شهرک فن‌آوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور – شرکت سازه های اطلاعاتی آزما
مدیر عامل: رضا نجات پور
شماره های تماس:

0915803181605135424797

ایمیل: info@azmads.com
تاریخ تأسیس: 1393/08/30
شناسه ملی: 14004558459
شماره ثبت: 53030

آنالیز وب سایت سازه های اطلاعاتی آزما ( azmads.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت سازه های اطلاعاتی آزما پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 46 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

این سایت ریسپانسیو است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز D (62%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 5.3 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *