زیست کنکاش توس

شرکت زیست کنکاش توس یک مرکز خصوصی است که به انجام تحقیقات پیشرفته در زمینه توسعه و ارتقای تجهیزات پزشکی، همکاری با مراکز تحقیقاتی ملی و بین‌المللی و ارائه برنامه‌های آموزشی می‌پردازد. شرکت توس بیورسسرچ هیچ گونه بودجه ای از دولت ایران دریافت نمی کند و درآمد این شرکت عمدتاً از فروش محصولات و تجهیزات پزشکی است.

محصولات زیست کنکاش توس:

رهگیری چشمی بینا 991

سیستم رهگیر چشم بینا 991 جهت ردیابی مرکز مردمک در کاربردهای آزمایشگاهی و کلینیکی جهت دریافت داده‌های چشمی (در انسان و نخستیان) در تکالیف مختلف شناختی از جمله روانشناسی، سایکوفیزیک، بازاریابی، زبان‌شناسی و غیره کاربردهای وسیعی دارد. این سیستم با توانایی پردازش 200 فریم در ثانیه و با دقت 0/3 درجه بینایی، نیازمندی‌های متخصصین در رشته‌های مختلف را برآورده می‌سازد.

میکرومانیپولاتور

میکرو درایو دارای دوحرکت در راستای محور z می باشد. حرکت اول به صورت دستی قابل کنترل میباشد و از لیدراسکرو با گام حرکتی 4 میلی متر استفاده شده است. جابجایی با این حرکت 50 میلی متر است و برای جابجایی های زیاد و با دقت کم کاربرد دارد ، این حرکت، الکترود و مکانیزم حرکت دوم را با یکدیگر جابجا میکند. حرکت دوم در میکرو درایو برای جابجایی ها بسیار کم و با دقت بالا استفاده می گردد. با توجه به استفاده از استپر موتور، دقت این حرکت 10 میکرون است. جابجایی با استفاده از موتور در این حرکت 60 میلی متر می باشد.

اطلاعات تماس زیست کنکاش توس:

آدرس: دانشگاه فردوسی مرکز رشد وفناوری شماره 4 واحد 419 دفتر زیست کنکاش توس
شماره های تماس:

0513869064209029597412

ایمیل: info@toosbioresearch.com
شناسه ملی: 14005583848
شماره ثبت: 57175

آنالیز وب سایت زیست کنکاش توس ( toosbioresearch.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت زیست کنکاش توس پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 340 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز C (71%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 5.5 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *