زر آزما

شرکت دانش بنیان مطالعات مواد معدنی زرآزما واحد معدنی منتخب سال 93 و عضو قطعی شبکه آزمایشگاه های فناوری های راهبردی نهاد ریاست جمهوری با دارا بودن آزمایشگاهی به مساحت 3000 مترمربع در شهرک صنعتی پرند و ظرفیت آنالیز 400 نمونه در یک شیفت کاری، در سال1384 با جذب سرمایه گذاران استرالیایی، بکارگیری تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته روز دنیا و انتقال دانش فنی از کشور استرالیا و بومی سازی علم آنالیز توسط کارشناسان مجرب داخلی تاسیس گردید و با اخذ استانداردهای ایزو 17025 و 9001 فعالیت خود را سازمان دهی نموده است، به منظور دسترسی راحت تر مشتریان در اقصی نقاط کشور و ارتقا سرعت ارائه خدمات هم اکنون با یک شبکه آزمایشگاهی شامل چهار آزمایشگاه فعال و سه دفتر مستقر در شهرهای تهران، بندر عباس، کرمان، زنجان، مشهد، اصفهان و تبریز  مشغول به ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز مواد معدنی به جامعه معدنی کشور می باشد. با عنایت به حسن عملکرد، این شرکت طی 12 سال گذشته توانسته است اعتماد ارگانهای معتبر دولتی از قبیل وزارت صنعت معدن و تجارت ایران، سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان حفاظت محیط زیست، صندوق بیمه سرمایه گذاری صنایع معدنی، شرکت ملی صنایع مس ایران و اکثر دانشگاه های ایران به عنوان آزمایشگاه معتمد خدمات شایسته ای در این خصوص ارائه نماید. شایان ذکر است شرکت مطالعات مواد معدنی زرآزما جهت بررسی و ارزیابی عملکرد کیفی نتایج خود به عنوان تنها آزمایشگاه از کشور ایران به طور پیوسته در دوره مقایسات بین المللی بین آزمایشگاهی با مشارکت 224 آزمایشگاه معتبر دنیا تحت عنوان Round Robin شرکت نموده و خود را در معرض آزمون با برترین آزمایشگاههای مواد معدنی در دنیا قرار داده است و همواره کوشیده است کیفیت و استانداردهای آنالیزی خود را هم رده برترین آزمایشگاه های بین المللی حفظ نماید. مجموعه آزمایشگاه های زرآزما هم اکنون با ایجاد اشتغال برای بیش از 70 نفر در شهرهای مختلف کشور توانسته است بر مبنای شعار بنیادین سال 96 – اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال عمل نماید. این باعث افتخار است که توانسته ایم در سالهای سخت رکود اقتصادی علی الخصوص در بخش معدن و صنایع معدنی مسیر رشد خود را متوقف ننموده و توسعه همه جانبه را در الویت برنامه های خود قرار دهیم. این شرکت هم اکنون با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و حساس آنالیز و تجزیه مواد با بالاترین تکنولوژی روز دنیا مشتمل بر دستگاه های ICP-MS و ICP-OES ضمن استفاده از بخشی از ظرفیت خود در استانهای مختلف توانسته است بخش قابل توجهی از خدمات آنالیز کشور را به آزمایشگاه های خود اختصاص دهد. شایان ذکر است که این شرکت از ابتدای تاسیس تا کنون رقمی بالغ بر یک میلیون نمونه را در کشور آنالیز نموده است و به سهم خود کمک شایانی به توسعه معادن و صنایع مربوطه در کشور عزیزمان ایران اسلامی نموده است.

اطلاعات تماس شرکت زر آزما:

آدرس:

تهران ، پایین تر از فلکه دوم صادقیه، بزرگراه محمد علی جناح ، خیابان طاهریان، کوی ارغوان، پلاک 23، واحد سوم شرقی

ایمیل:

شماره تماس :


آنالیز وب سایت زر آزما ( zarazma.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت زر آزما پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 113 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (54 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود اما متاسفانه وب سایت شما از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *