رهپویان طلایی آسیا

شرکت رهپویان یک شرکت مشاوره مدیریتی  کوچک و تخصصی ولی با عملکردی تحقیقاتی و اطلاعاتی  در سطح جهانی با شرکایی از ملیت های مختلف و حرفه ای در زمینه حمل و نقل بین المللی و بازرگانی می باشد. کار ما برپایه درک دقیق از ساختار سازمانی و داینامیک موکلینمان و محیط کلان اقتصادی بنا نهاده شده که موکلینمان در آن فعالیت می نمایند. به همین منظور ، ما سالانه بخش اعظم از منابع سازمانی خود را صرف توسعه دانش خود می نماییم. ما بازارها، گرایش ها و راهکارهای عملی که در صنایع  روز به روز در حال گسترش است ، در سطح ملی و جهانی مورد مطالعه قرار می دهیم. ما زمان و متخصصین زیادی را به توسعه این نگرش  اختصاص داده ایم چرا که می دانیم این مطالعات  برای کمک ما به موکلینمان برای رسیدن به اهدافشان حیاتی است.

اطلاعات تماس رهپویان طلایی آسیا :

آدرس دفتر: مشهد، بلوار خیام، بلوار ارشاد، ارشاد۴، مالک اشتر۶، پلاک ۲۰
شماره تماس شرکت: 05137613986
شماره واتساپ: 09029213111
ایمیل: info@rahpoyantrading.com

آنالیز وب سایت مبتکران صنعت صافی آریا (rahpoyantrading.com):

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پیشگامان انرژی پاژ پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 458 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت ” موبایل، لپتاپ و تبلت و ، قابلیت واکنشگرایی وب سایت مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی سایت در Backlink:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *