logo دوریکا

دوریکا

به عنوان اولین خوشه صنعتی ایران،متشکل از 24 شرکت تولیدی و 8 شرکت خدماتی در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری،لوازم پلاستیکی خانگی و بهداشتی ساختمان در شهرک صنعتی توس مشهد فعال بوده و اشتغال بسیاری را فراهم نموده است.فراز و فرود های تشکیل اولین خوشه صنعتی کشور گواه راه دشوار پیشرفت و توسعه صنعتی است که جز با غیرت و تلاش و امید و فکر نو محقق نمیشود.

از ویژگی های مهم این خوشه صنعتی تمرکز بر هم افزایی قابلیت های واحد های صنایع  کوچک عضو، از طریق روابط شبکه ای است که باعث کاهش هزینه ، قدرت رقابت پذیری بالا، تولید انبوه و قیمت رقابتی و کیفیت ممتاز انواع محصولات آن گردیده است به گونه ای که این مجموعه صنعتی ضمن کسب سهم مناسبی از بازار داخلی ، صادرات محصول به 11 کشور جهان را در کارنامه فعالیت های خود به ثبت رسانیده است.

اطلاعات تماس شرکت دوریکا:

آدرس: مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک تلاش 7، نبش تلاش 7/6
شماره های تماس: 051-35411334051-35410126
ایمیل: info@dorika.ir

آنالیز وب سایت دوریکا ( dorika.ir ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت دوریکا پرداخته ایم:

سرور شما در کشور فرانسه می‌باشد و در حال حاضر 91 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) و مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%36) F می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 5.9 ثانیه می باشد که زمان مناسبی نمی‌باشد.

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (54 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود اما متاسفانه وب سایت شما از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *