خوشنام خراسان

شرکت خوشنام خراسان در سال 1375 با هدف تولید انواع لوله های پلیمری ثبت و پس از 4 سـال تلاش بی وقفـه در سال 1379 موفق به دریافـت پروانه بهره برداری برای تولید لوله های پلی اتیلن گردید.
با توجه به دیدگاه مدیران ارشد و برنامه ریزی های انجام شده این شرکت توانست با بهره گیری از نیروهای متخصص و جدیدترین تجهیزات و برترین تکنولوژِی تولید به خواسته های خود جامه عمل پوشانده که در این راستا با خرید دو خط لوله پلی اتیلن تکجداره توان تولید خود را تا سایز 630 میلیمتر در سال 1387 افزایش دهد . همچنین در جهت ایجاد تنوع در محصولات خود در سال 1387 موفق به نصب  و راه اندازی خط تولید لوله های  پلی اتیلن دوجداره (کاروگیت) ساخت شرکت کرمای کانادا گردید و امکان تولید لوله های دوجداره کوپلر سر خود را ایجاد نمود و در سال 1388 موفق به تولید لوله های پلی اتیلن آبیاری شد. این شرکت در راستای ادامه حرکت رو به رشد خود موفق به خرید یک خط تولید با تکنولوژی روز جهت لوله پلی اتیلن تک جداره تا سایز 800 میلیمتر در سال 1393 گردید.
در حال حاضر شرکت خوشنام خراسان با داشتن 15 خط تولید یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های  پلی اتیلن تک جداره از از سایز 16 تا 32 میلیمتر جهت آبیاری تحت فشـار و از سایز 20 تا 800 میلیمتر جهت مصارف آبرسانی و فاضلابی تحت فشار و همچنین لوله های پلی اتیلن دوجـداره (کاروگیت) از سایز 200 میلیمتـر به بالا در کشـور می باشد و نیز تنها تولید کننده لوله های پلی اتیلن تکجداره تا سایز 800 میلیمتر در شرق و شمال شرق ایران است.
همچنین در سال 1396 با توجه به نیاز و تقاضای بازار محصول جدید خود نوار تیپ بغل را به محصولات خود اضافه نمود .
با توجه به کیفیت، تنوع محصول و توان تولید سالانه 40،950 تن انواع لوله ، امکان صادرات به کشورهایی همچون ترکمنستان ، عراق ، تاجیکستان و افغانستان ، ازبکستان و دیگر کشورهای منطقه فراهم گردیده و این شرکت در زمره مهمترین صادر کنندگان لوله های پلی اتیلن در کشور قرار گرفته است.

اطلاعات تماس شرکت خوشنام خراسان:

آدرس:
مشهد ، بلوار تلویزیون ، نبش خیابان منتظری 7 ، ساختمان ساپکو ، طبقه 8
شماره های تماس:
ایمیل: info@khoshnam.co

آنالیز وب سایت خوشنام خراسان ( khoshnam.co ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت خوشنام خراسان پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 484 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی backlink سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *