توس پیوند

شرکت توس پیوند در ابتدا با نام توسعه ماشین های معدنی مشهد(سهامی خاص) درتاریخ 137۰/11/19 و در زمینی به مساحت 72522 مترمربع در شهرک فن آوریهای برتر تاسیس گردید.
مورخ 1376/۰8/۰5 نام شرکت به توس پیوند تغییر یافته و اساسنامه جدید شرکت تدوین گردیده است.
سپس در تاریخ 1377/۰9/19 و با موافقت سازمان گسترش و نوسازی به عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت صنایع تجهیزات نفت معرفی گردید و در نهایت مورخ 138۰/۰3/۰1 بهره برداری رسمی از ظرفیتهای موجود کارخانه انجام شد.
مزیت‌ ماشرکت توس پیوند به عنوان تولیدکننده داخلی عمده اتصالات فولادی، برخورداری از منابع انسانی خبره و توانمند و کیفیت و خوش نامی شرکت نزد مشتریان و حضور در وندورلیست های شرکت های تابعه وزارت نفت و ضمانت موثر مجموعه های تحویلی و تولیدی می باشد.
اهداف شرکت توس پیوند در چهارچوب سیاست های شرکت صنایع تجهیزات نفت به عنوان شرکت مادر و در راستای تحقق سند چشم‌انداز، توسعه بازار، حفظ و توسعه برند توس پیوند می باشد.

محصولات شرکت توس پیوند

  • انواع اتصالات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  • انواع فیتینگ و فلنج مانند زانویی و مایتر، سه راهی و لترال، تبدیل، در پوش، فلنج و اولت
  • انواع نیپل‌ها
مشتریان شرکت توس پیوند پروژه‌ها و مجتمع‌های پالایشگاهی نفت، گاز، پتروشیمی، EPC، خطوط لوله، ایستگاههای تقویت فشار، نیروگاه‌های برق، صنایع فولاد و … می باشد.
در حال حاضر شرکت توس پیوند در حوزه بازارهای داخلی رقابتی در ایران فعالیت می کند و هدف گیری خود را توسعه بازار تا کشورهای همجوار و آسیای میانه قرار داده است.

اطلاعات ثبتی شرکت توس پیوند :

نوع شرکت:
سهامی عام
شماره تلفن:
آدرس: مشهد – ج سنتو شهرك ماشین ابزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *