توسعه الگوریتم های بهینه گر logo

توسعه الگوریتم های بهینه گر

شرکت توسعه الگوریتم های بهینه گر در سال ۱۳۹۳ و با محوریت مجموعه نرم افزارهای توسعه و تامین تاسیس گردید.
کار این شرکت توسعه و تامین مجموعه‌ای از سیستم های یکپارچه است که تلاش می کند فرایندهای مرتبط با پروژه ها را در حوزه های کاری مختلف از جمله برنامه ریزی و زمانبندی پروژه، ارائه و مدیریت طرح ها، روال های انتخاب پیمانکار و عقد قرارداد، کنترل تامین کالای پروژه، کنترل کیفی اجرای کار، نظارت بر اجرای کار، صدور صورت وضعیت و مدیریت مستندات پروژه خودکار سازی نماید.
در طراحی فرم ها، ساختارهای داده و گردش های کاری شرکت توسعه الگوریتم های بهینه گر، تلاش زیادی به کار گرفته شده تا ضمن رعایت سهولت استفاده در حالت کلی، سیستم توانمندی پاسخگویی در حالت های متنوع و خاص پیش آمده را نیز داشته باشد.
همچنین با توجه به وجود ابزارهای پراجکت سرور و شیرپوینت سرور با قابلیت مدیریت زمانبندی پروژه ها و مدیریت مستندات کوشش شده است تا به جای اختراع دوباره چرخ، توان لازم جهت سفارشی سازی و تطبیق حداکثری این ابزارها با نیاز سازمان های داخلی مصروف گردد.
در گزارشات مختلف سیستم شرکت توسعه الگوریتم های بهینه گر نیز سعی شده است تا در ابتدا سریعاً نمایی بسیار خلاصه و کلی از عملکرد سازمان به صورت متنی یا نمودار گرافیکی به کاربر ارائه شده و کاربر با کلیک روی نقاط مورد نظر، امکان دسترسی به سطوح بعدی تا جزئی ترین سطح اطلاعات را ظرف چند ثانیه و با چند کلیک داشته باشد.
تاکنون گردش های کاری هزاران پروژه از طریق این سیستم انجام شده و این سیستم به عنوان یک محصول دانش بنیان توسط کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان مورد تایید قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که تولید سیستمهای توسعه و تامین در سال ۱۳۸۷در قراردادی به مدت ۱۳ماه و ارزش حدود یک میلیاردریال توسط شرکت پایاسیستم مرو با مدیریت آقای مهندس مجید مددیان آغاز شده است.

اطلاعات ثبتی شرکت توسعه الگوریتم های بهینه گر :

آنالیز وب سایت تجهیزات توسعه الگوریتم های بهینه گر ( behinegar.net ) :

بررسی وب‌ سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت توسعه الگوریتم های بهینه گر پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد. در حال حاضر 421 وب سایت به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند که این موضوع مناسبی نیست و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

توسعه الگوریتم های بهینه گر who is

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

توسعه الگوریتم های بهینه گر responsive

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

توسعه الگوریتم های بهینه گر ssl

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%83) B  می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 7.3 ثانیه می باشد که زمان مناسبی نمی‌باشد.

توسعه الگوریتم های بهینه گر gtmetrix

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

backlink

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *