ایمن موج توس

شرکت تولید کننده پارس سیمرغ دارو دماوند (Pars Simorq Daru Damavand) به شماره ملی (۱۴۰****۰۲۰۴ ) و کد ثبتی (۵۴۶۱۹) در اداره ثبت شرکت ها در تاریخ (۱۳۹۴/۰۳/۰۵) در استان و شهر مشهد / خراسان رضوی به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. مدیریت شرکت را مجید مجرد بر عهده داشته و مسئول فنی برای آن به ثبت نرسیده است.

تولیدات شرکت پارس سیمرغ دارو دماوند در زمینه تجهیزات پزشکی و molecular genetic reagents می باشد که به صورت مستقل تولید و با برند های simbiolab به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به nucleic acid extraction kits اشاره کرد.

اعضای هیئت مدیره شرکت عبارت است از: مجید مجرد با عنوان رئیس هیئت مدیره می باشد.

محصولات پارس سیمرغ دارو دماوند:

RNA حامل

RNA حامل درواقع “Poly (A) RNA” می‌باشد که برای بالابردن مقدار ‘DNA” یا “RNA” استخراج‌شده از نمونه‌ها استفاده می‌شود. استفاده از این ماده بیولوژیک عموماً در مواردی که نمونه‌هایی با غلظت کم “DNA” یا “RNA” قابل‌توجه می‌باشد.

 

در صورتی که بافر مورداستفاده در کیت استخراجی حاوی حامل “RNA” نباشد، می‌توان با به‌کارگیری این محصول شرکت “SIMBIOLAB” ریکاوری اسید نوکلئیک را افزایش داده و نتایج بهتر و قابل اعتمادتری را از آزمایشات رقم زد.

بافر 50X TAE Buffer) TAE 50X)

محلول بافر TAE 50X حاوی مخلوطی از باز تریس، اسید استیک و “EDTA” است.

در بیولوژی مولکولی بافر TAE در تهیه ژل آگارز الکتروفورز و همچنین برای جداسازی اسیدهای نوکلئیک “DNA” و “RNA” مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این بافر به‌عنوان بافر رانینگ و همچنین در تهیه ژل آگارز کاربرد دارد که حرکت اسیدهای نوکلئیک بر روی آن می‌تواند در بررسی‌های آزمایشات فراوانی مورد توجه قرار گیرد.

اطلاعات تماس پارس سیمرغ دارو دماوند:

آدرس: مشهد, پژوهشکده بوعلی
مدیر عامل: مجید مجرد
شماره های تماس: 09350561655
ایمیل: info@simbiolab.co
شناسه ملی: 14004960204

آنالیز وب سایت پارس سیمرغ دارو دماوند ( simbiolab.co ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت ایمن موج توس پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 362 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز D (65%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 2.8 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *