الکترومدپرشین توس

اختاپوس (ثابت‌کننده بافت قلب) کلیدی‌ترین ابزار جراحی قلب باز به روش Off Pump و کاملاً مکانیکی و یکبار مصرف است، روش Off Pump به دلیل مزایایی که برای جراح، بیمارستان و بیمار دارد، روشی مقبول و رو به گسترش است.

با این حال محدودیت‌هایی که در واردات این محصول وجود دارد باعث گردیده نیاز بازار به خوبی تامین نگردد و بیمارستان‌ها برای تامین نیاز خود با مشکل مواجه شوند و همین مسئله سبب شده که تقریباً تمامی بیمارستان‌ها تا زمان معیوب شدن این وسیله که به طور متوسط 10 بار می‌باشد از این وسیله یکبار مصرف استفاده مجدد نمایند.

اولین ایده شرکت همان گونه که از عنوان آن بر می‌آید ماهیتی تولیدی دارد و در واقع نمونه‌سازی ثابت کننده بافت است که از طریق مهندسی معکوس تولید می‌شود. به این ترتیب ساختار کلی محصول مانند مشابه خارجی (آمریکایی) آن است در عین حال با توجه به معایبی که نمونه ‌ای خارجی این وسیله دارند و همچنین به منظور کارایی بیش‌تر محصول تغییراتی در طراحی آن ایجاد شده‌است.

گواهینامه‌ها و افتخارات الکترومدپرشین توس:

اطلاعات تماس الکترومدپرشین توس :

آدرس: مشهد، میدان شریعتی، مجتمع تجاری زیست خاور طبقه 9، واحد 908
تاریخ تأسیس:
1387/02/15
شماره ثبت:
32940
شماره های تماس: 05138585326
ایمیل: info@electromedpersian.com

آنالیز وب سایت الکترومدپرشین توس ( electromedpersian.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت الکترومدپرشین توس پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 956 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی gtmetrix در سایت:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز C (77%)  می‌باشد که این مناسب نمی‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 14.4 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *