اطلس افروز شرق

اطلس افروز شرق

شركت اطلس افروز شرق به افروختن چراغ هاي ماندگاري مي انديشد تا در اطلس پر از شتاب تکنولوژي ، روشنگر مسير رسيدن به اراده اي باشد که به آن انديشيده ايم . ما محکم و موثر ، راهباناني شايسته براي ورود به بزرگراه سراسر سرعت علم ، صنعت و ارتباطات خواهيم بود.
شركت اطلس افروز شرق در راستاي آباداني کشور عزيزمان با شعار “همراه با شما از امروز تا هر روز” در سال 1382 شمسي با برنامه توسعه شبکه هاي برق و مخابرات تأسيس گرديد. طي نخستين گام ها با اجراي پروژه هاي کوچک شبکه برق ، رفته رفته گام هاي بلندتري در عرصه هاي متفاوتي همانند مخابرات و ساختمان برداشته تا همراه با جلب رضايت کارفرمايان محترم و ديگر ذينفعان و با تلاش و همت مضاعف پرسنل شرکت موجبات پيشرفت دو چندان را فراهم نمايد .
با گذشت زمان و طي مسيري پر فراز و نشيب ، فعاليت هاي شرکت از شبکه های فشار متوسط به خطوط فوق توزيع برق گسترش يافته و در نهايت اطلس افروز شرق افتخار آن را دارد که يکي از اولين شركت ها در اجراي خطوط 132 کيلوولت چهار مداره دو باندل، و در کابل کشي 132 کيلو ولت با کابل مقطع 1200 در سطح خراسان به روش نوين باشد ، به گونه اي که اين شرکت شايسته دريافت لوح هاي تقدير از شرکت برق منطقه اي خراسان و …. گشته و برگي زرين در پرونده کاري خود درج نموده است.

تعهد به بیانه خط مشی سازمان ، در همه شئون حرفه ای اعتقاد قلبی و رفتار عملی ما است
1- صداقت و انصاف
2- مشتری مداری و اهتمام به کیفیت
3- کارگروهی و روز آمدی
4- نظم ،جدیت و حسن خلق
5- احساس مسئولیت و امانتداری
6- اهتمام به حفظ محیط زیست و فرهنگ بومی و ملی

اطلاعات تماس شرکت اطلس افروز شرق :

آدرس:
مشهد خیابان کلاهدوز، کلاهدوز 48، پلاک 22
شماره های تماس: 05137268999

آنالیز وب سایت اطلس افروز شرق ( atlasafrooz.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت اطلس افروز شرق پرداخته ایم:

سرور شما در کشور آلمان می‌باشد و در حال حاضر 403 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%56) E  می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 4.2 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *