اداره کل استاندارد خراسان رضوی

گذشته از پیشینیه تاریخی غیر مدون استاندارد در ایران نخستین تشکیلات استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با تصویب قانون اوزان و مقیاسها درسال 1304 شمسی مطرح شد.
در پی این رویکرد از لحاظ ضرورت تعیین ویزگیها و نظارت بر کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی ایجاد یک تشکیلات رسمی در سال 1332 مورد توجه قرارگرفته و هسته اولیه تشکیلات سازمانی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به صورت اداره ای در اداره کل تجارت وقت شکل گرفت.
در سال 1339 با تصویب قانون تاسیس موسسه استاندارد ایران این نهاد کار خود را در چارچوب هدفها و مسئولیتهای تعیین شده از جمله ترفیع منافع جامعه و توسعه تجارت انتقال و توسعه فن آوری آغاز کرد.
در استان خراسان رضوی فعالیت این اداره کل از سال 1342 شروع شد این اداره کل با کنترل و نظارت بر صدور کالاها و محموله های صادراتی در ادامه اجرای قانون اوزان و مقیاسها در سطح استان پا به عرصه وجود نهاد و اینک نیز همچنان اجرای و ظایف و اهداف مشخصی را برعهده دارد .

اطلاعات تماس اداره کل استاندارد خراسان رضوی:

آدرس:
مشهد بلوار ارشاد، ارشاد 8، روبروی مهندس 6 اداره کل خراسان رضوی
شماره تماس: 05137682073
ایمیل:

آنالیز وب سایت اداره کل خراسان رضوی(mashhad.inso.gov.ir) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت اداره کل خراسان رضوی پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 1 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب می‌باشد باعث جلوگیری از پیشامدن آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

whois kol

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال است و باعث افزایش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

sll kol

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%93) A می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 4.4ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

gt kol

بررسی فعال بودن ویژگی AMP در سایت:

با توجه به درصد بالای کاربران موبایل (54 %)، استفاده از این تکنولوژی بسیار توصیه می شود اما متاسفانه وب سایت شما از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند. برای ارائه توضیحات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

AMP آسا پرواز پارس

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

bachklink..kol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *