پایش ابزار برتر

شرکت پایش ابزار برتر در سال 1381 تاسیس و همزمان شروع به فعالیت های تخصصی در حوزه اندازه شناسی و کالیبراسیون نموده است. این شرکت دارای گواهینامه تایید صلاحیت به شماره 2231/khr از نظام تایید صلاحیت ایران و اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان خراسان رضوی، جهت کالیبره کردن کمیت های جرم، ابعاد، دما، فشار، حجم، رطوبت، ph متری، دور، چگالی سنجی و … با استفاده از روش های استاندارد و صحه گذاری شده از سوی نظام تائید صلاحیت سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. این شرکت با پیشینه افزون بر یک دهه تجربه موفق حرفه ای در راستای ارائه خدمات فنی و مهندسی مجموعه ای ارزشمند از دانش فنی، نیروی انسانی متخصص، امکانات و تجهیزات مناسب را جهت افزایش توانمندی و بهره وری صنایع مراکز خدماتی، تحقیقاتی پزشکی و بیمارستانی در سراسر کشور فراهم نموده است. شرکت پایش ابزار برتر در سال 1396 موفق به استقرار سیستم بین المللی کیفیت ISO 17025 گردید و بر همین اساس در بیش از 60 آیتم توسط نظام ملی تایید صلاحیت ایران ممیزی و تایید صلاحیت شده است. تجهیزات مرجع آزمایشگاهی شرکت پایش ابزار برتر قابل ردیابی به آزمایشگاه های سازمان ملی استاندارد و آزمایشگاه های فیزیک ملی انگلستان، آلمان و آمریکا و سایر مراجع معتبر می باشد. علاوه بر موارد فوق، این مجموعه با استفاده از تائید صلاحیت آزمون دوره ای خود به شماره 3861/khr فعالیت گسترده ای را در خصوص کالیبراسیون تجهیزات اصناف مختلف توزیعی  و خدماتی داشته است. لازم به ذکر است که کادر فنی این شرکت، علاوه بر ارائه خدمات کالیبراسیون توانای ارائه مشاوره در زمینه های نگهداری و تعمیرات بهروه وری و فروش ابزار دقیق را دارا می باشد. این شرکت در سال 1392 موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت اندازه گیری آلاینده های هوا، ذرات گرد و غبار و صدا سنجی از سازمان حفاظت محیط  زیست کشور شده است. همچنین این شرکت با پروانه تائید صلاحیت حقوقی کارشناسی استاندارد، دارای کارشناسان رسمی استاندارد در زمینه های:تدوین استانداردهای ملی در رشته تخصصی اندازه شناسی، اوزان و مقیاس ها و نظارت بر اجرای استاندارد درشته تخصصی اندازه شناسی، اوزان و مقیاس ها (توزین سبک و سنگین، کمیت های فیزیکی و مکانیکی مایعات، فشار، نیرو، جرم، کمیت های دما و رطوبت) می باشد.

اطلاعات تماس شرکت پایش ابزار برتر:

آدرس:
مشهد – شهرک صنعتی ثامن – میامی 12 – جنب بوستان رضوی – شماره 26
شماره های تماس: 0915511797605136064378
ایمیل:

سایت دوباره بررسی شد و سایت در دسترس نبود.

آنالیز وب سایت پایش ابزار برتر ( payeshabzar.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت پایش ابزار برتر پرداخته ایم:

سرور شما در کشور فنلاند می‌باشد و در حال حاضر 292 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

قابلیت واکنشگرایی ، پس از بررسی وب سایت در نمایشگرها با ابعاد متفاوت (کامپیوتر، موبایل، لپتاپ و تبلت و…) مناسب است.

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی تکنیکال سایت در gtmetrix:

در این قسمت خلاصه گزارشی از وضعیت ساختار وب سایت ارائه می شود.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید :

امتیاز های مربوط به سرعت صفحه دارای امتیاز (%39) F می‌باشد که این مناسب می‌باشد و با بهینه سازی تصاویر و فایل های استاتیک اعم از کد های css و جاوا اسکریپت این امتیاز بهبود میابد.

سرعت بارگذاری صفحه اول 5.9 ثانیه می باشد که زمان مناسبی می‌باشد.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *