آساک شیمی سبز گستر

شرکت آساك شیمی سبز گستر یک شرکت دانش بنیان بوده که در زمینه تولید پودرها و محلول هاي کلردار جهت ضدعفونی کردن سطوح مختلف، گندزدایی و تصفیه مجتمع هاي آبی، استخرها و چاه هاي آب فعالیت می کند. این شرکت اولین و تنها تولید کننده محصولات ضدعفونی کننده پایدار و آهسته رهش بر پایه سدیم دی کلرو-اس- تری آذین تری اون (با نام مخفف SDIC یا NaDCC) و تري کلرو- اس- تري آزین تری اون (با نام مخفف TCCA) و همچنین سیانوریک اسید در ایران و خاورمیانه است. محصولات این شرکت با نام تجاری “گرین کلر (GreenChlor)” عرضه می گردند.

محصولات آساک شیمی سبز گستر:

پودرهای گرین کلر

پودرهای گرین کلر ترکیبات آلی کلردار تثبیت شده، پایدار و آهسته رهش اند و به عنوان عامل موثر بهداشتی در گندزدایی و تصفیه مجتمع های آبی، استخرها، جکوزی ها و چاه های آب به کار برده می شوند. این پودرها در دو نوع سدیم دی کلرو-اس- تری آذین تری اون (با نام مخفف NaDCC یا SDIC) و تري کلرو- اس- تري آزین تری اون (با نام مخفف TCCA) با خلوص 99% تولید می شوند. نوع دی کلر (NaDCC)، حاوی 56% کلر فعال و نوع تری کلر (TCCA) حاوی 80% کلر فعال است.

محلول های ضد عفونی کننده گرین کلر

محلول های گرین کلر دارای عامل ضد عفونی کننده موثر NaDCC (SDIC) می باشند. این ماده موثره بر طبق اعلان سازمان بهداشت جهانی (WHO) و استاندارد انگلستان (BRITISH STANDARD) قادر به از بین بردن تمامی باکتریها، مخمرها، قارچ ها، کپک ها و ویروسها از جمله ویروس های مقاوم هپاتیت B، HIV، سارس، آنفلانزا مرغی، فلج اطفال، تبخال، ابولا و کرونا (با قدرت کشندگی 100%) می باشد. بنابراین محلول های گرین کلر را می توان با آسودگی خاطر جهت ضدعفونی کردن تمامی سطوح و محیط های آلوده بکار برد. ماده موثره NaDCC از خاصیت پایداری و تثبیت کنندگی برخوردار است و با تشکیل یک لایه بسیار نازک روی سطوح می تواند در مدت زمان طولانی تری نسبت به محصولات مشابه خاصیت ضد عفونی کنندگی خود را حتی در حضور تابش نور خورشید حفظ نماید.

 

اطلاعات تماس آساک شیمی سبز گستر:

آدرس: خراسان رضوی، کیلومتر 4 جاده قوچان-مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان، شرکت دانش بنیان آساك شیمی سبز گستر
شماره های تماس:
ایمیل:

آنالیز وب سایت آساک شیمی سبز گستر ( asakgreen.com ) :

بررسی وب‌سایت در who is :

در این قسمت به بررسی وضعیت هاست وب سایت آساک شیمی سبز گستر پرداخته ایم:

سرور شما در کشور ایران می‌باشد و در حال حاضر 242 وب سایت دیگر به طور همزمان از سرور مذکور استفاده می کنند. که این موضوع مناسب نمی‌باشد و ممکن است موجب پیش آمدن مشکلاتی از قبیل:

کند شدن سرعت وب سایت، ایجاد سئو منفی به واسطه تاثیر گذاری عملکرد دیگر وب سایت ها به سئو سایت شما (عدم توانایی برای پاسخگویی به بازدید کاربران در یک زمان و… می باشد.)

بررسی ریسپانسیو سایت:

بررسی تایید امنیتی گوگل برای سایت:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این تایید امنیتی برای وب سایت فعال نیست و باعث کاهش عملکرد:

1. فرایند سئو
2. نمایش به موتورهای جستجو و همچنین نمایش به کاربران توسط موتورهای جستجو می شود.

بررسی backlinks در سایت:

وجود بک لینک ها کمک بسیار شایانی به اعتبار وب سایت می کند و باعث می شود که وب سایت در نظر موتورهای جستجو موجه و حرفه ای تر جلوه کند و نتیجه‌ ی این فرآیند در رتبه بندی و تمایل موتورهای جستجو برای نشان دادن وب سایت به کاربر به عنوان یک نتیجه ی عالی و تایید شده، بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *